BARBED DISTANCE SNAP LOCK 11.10mm WHITE 4.00MM
2,99₺
Vergiler Hariç: 2,49₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: L-KLS8-0227-BLK-11
- SKU: L-KLS8-0227-BLK-11
Ürün Detayları
| Kategori | Tırnaklı Distanslar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0227 |
| Tutma Tipi | Snap Lock |
| Yükseklik | 11.1 mm |
| Şasi PCB | 4.8 mm |
| Üst PCB | 4 mm |
| Materyal | Nylon 66+Ul94V-2 |
| Renk | Natural |