BARBED DISTANCE SNAP LOCK 10.00mm WHITE 10.00mm - L-KLS8-0209-BSD-10
3,43₺
Vergiler Hariç: 2,85₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS8-0209-BSD-10
- SKU: L-KLS8-0209-BSD-10
Ürün Detayları
| Kategori | Tırnaklı Distanslar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0209 |
| Tutma Tipi | Snap Lock |
| Yükseklik | 10 mm |
| Şasi PCB | 5.5 mm |
| Üst PCB | 4 mm |
| Materyal | Nylon 66 |
| Renk | N/A |