BARBED DISTANCE SNAP FIT 10.50mm WHITE 3.80mm - L-KLS8-0202-SP-10
3,12₺
Vergiler Hariç: 2,60₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS8-0202-SP-10
- SKU: L-KLS8-0202-SP-10
Ürün Detayları
| Kategori | Tırnaklı Distanslar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0202 |
| Tutma Tipi | Snap Fit |
| Yükseklik | 10 mm |
| Şasi PCB | 4 mm |
| Üst PCB | 4 mm |
| Materyal | Nylon 66 |
| Renk | White |