BARBED DISTANCE PCB SUPPORT 21.00mm M3
5,73₺
Vergiler Hariç: 4,77₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS8-0220J-21
- SKU: L-KLS8-0220J-21
Urun Detaylari
| Kategori | Tırnaklı Distanslar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0220J |
| Tutma Tipi | Snap Lock |
| Yükseklik | 21 mm |
| Şasi PCB | 3 mm |
| Üst PCB | 3 mm |
| Materyal | Nylon 66+Ul94V-2 |
| Renk | Natural |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.