BK946P ÖN ISITMA İSTASYONU 2100W
21.995,99₺
Vergiler Hariç: 18.329,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BK946P ISITMA İSTASYONU
- SKU: BK946P ISITMA İSTASYONU
Urun Detaylari
| Kategori | Isıtma İstasyonları |
| Üretici Firma | BAKON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Giriş Voltajı | 220 VAC |
| Güç (Max) | 2100 W |
| Sıcaklık (Min) | 50 °C |
| Uç Sıcaklığı (Max) | 350 °C |
| Uzunluk | 420 mm |
| Genişlik | 320 mm |
| Yükseklik | 145 mm |
| Ağırlık | 10.5 Kg |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.