BK861 SICAK HAVA İSTASYONU
20.816,76₺
Vergiler Hariç: 17.347,30₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BK861 HAVYA İSTASYONU
- SKU: BK861 HAVYA İSTASYONU
Urun Detaylari
| Kategori | Lehimleme İstasyonları |
| Üretici Firma | BAKON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | BK861 |
| Giriş Voltajı | 220 VAC |
| Güç (Max) | 1000 W |
| Uç Sıcaklığı (Min) | 100 °C |
| Uç Sıcaklığı (Max) | 500 °C |
| Ağırlık | 6.4 Kg |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.