BAKON BK8020 2000W SICAK HAVA TABANCASI - BK8020 SICAK HV. TABANCA
4.527,53₺
Vergiler Hariç: 3.772,95₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: BK8020 SICAK HV. TABANCA
- SKU: BK8020 SICAK HV. TABANCA
Ürün Detayları
| Kategori | Sıcak Hava Tabancaları |
| Üretici Firma | BAKON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Giriş Voltajı | 230 VAC |
| Güç | 2000 W |
| Sıcaklık (Min) | 50 °C |
| Sıcaklık (Max) | 600 °C |
Etiketler:
BAKON BK8020 2000W SICAK HAVA TABANCASI - BK8020 SICAK HV. TABANCA
, BK8020 SICAK HV. TABANCA
, Lehimleme Ürünleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.