RELAY 40A 24VDC DPDT (2Form C) SCREW MOUNTING - JQX-40F-2Z-DC24V
446,89₺
Vergiler Hariç: 372,41₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: JQX-40F-2Z-DC24V
- SKU: JQX-40F-2Z-DC24V
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | ASIA DRAGON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | JQX-40F |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | Screw Mount |
| Pin Sayısı | 8 Pin |
| Kontak Formu | DPDT (2 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 40 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 24 V |
| Kontak Voltajı | 250 VAC/28 VDC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | N/A |
| Bobin Direnci | 288 Ohms |
| Bobin Gücü | 2 W |
| Uzunluk | 51 mm |
| Genişlik | 47.5 mm |
| Yükseklik | 68 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Kontak Malzemesi | Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Sertifikasyon | CE, CQC, ISO/TS 16949, ISO 9001 |
Etiketler:
RELAY 40A 24VDC DPDT (2Form C) SCREW MOUNTING - JQX-40F-2Z-DC24V
, JQX-40F-2Z-DC24V
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.