RELAY 40A 220VAC 1PNC SCREW MOUNTING DRAGON - JQX-50F-1Z-AC220V
267,57₺
Vergiler Hariç: 222,98₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: JQX-50F-1Z-AC220V
- SKU: JQX-50F-1Z-AC220V
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | ASIA DRAGON |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | JQX-50F |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | Screw Mount |
| Pin Sayısı | 5 Pin |
| Kontak Formu | SPDT (1 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 30 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | 40 A |
| Bobin Voltajı | 220 VAC |
| Kontak Voltajı | 250 VAC/30 VDC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | N/A |
| Bobin Direnci | 4.23 k Ohms |
| Bobin Gücü | 4 VA |
| Uzunluk | 45.8 mm |
| Genişlik | 38.5 mm |
| Yükseklik | 48 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Sertifikasyon | CE, CQC, ISO/TS 16949, ISO 9001 |
Etiketler:
RELAY 40A 220VAC 1PNC SCREW MOUNTING DRAGON - JQX-50F-1Z-AC220V
, JQX-50F-1Z-AC220V
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.