ALÜMİNYUM SOĞUTUCU H=34MM G=74.9MM L=100MM - ZHS-1181ASD100MM
162,70₺
Vergiler Hariç: 135,59₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ZHS-1181ASD100MM
- SKU: ZHS-1181ASD100MM
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Soğutucular |
| Üretici Firma | ARMA |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | 1181AS |
| Materyal | Aluminium |
| Montaj Tipi | Vertical |
| Malzeme Yüzey İşlemi | N/A |
| Bağlantı Yöntemi | Bolt On |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 100 mm |
| Genişlik | 74.9 mm |
| Yükseklik | 34 mm |
| Uyumlu Kasa/Kılıf Tipi | None |