ALÜMİNYUM SOĞUTUCU H=30MM G=60MM L=105MM - 981AS105 AL.SOĞUTUCU
122,24₺
Vergiler Hariç: 101,87₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 981AS105 AL.SOĞUTUCU
- SKU: 981AS105 AL.SOĞUTUCU
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Soğutucular |
| Üretici Firma | ARMA |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | 981AS |
| Montaj Tipi | Vertical |
| Uzunluk | 105 mm |
| Genişlik | 60 mm |
| Yükseklik | 30 mm |