ALÜMİNYUM SOĞUTUCU H=20MM G=38.2MM L=36MM - ZHS-245ASD36
75,73₺
Vergiler Hariç: 63,11₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ZHS-245ASD36
- SKU: ZHS-245ASD36
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Soğutucular |
| Üretici Firma | ARMA |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | 245ASD |
| Materyal | Aluminium |
| Montaj Tipi | Horizontal |
| Malzeme Yüzey İşlemi | N/A |
| Bağlantı Yöntemi | Bolt On |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 36 mm |
| Genişlik | 38.2 mm |
| Yükseklik | 20 mm |
| Uyumlu Kasa/Kılıf Tipi | None |