ALÜMİNYUM SOĞUTUCU H=16.5MM G=23.7MM L=25MM - 59AS25 AL.SOĞUTUCU
44,40₺
Vergiler Hariç: 37,00₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: 59AS25 AL.SOĞUTUCU
- SKU: 59AS25 AL.SOĞUTUCU
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Soğutucular |
| Üretici Firma | ARMA |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | 59AS |
| Montaj Tipi | Vertical |
| Uzunluk | 25 mm |
| Genişlik | 23.7 mm |
| Yükseklik | 16.5 mm |