ARDUINO MICRO ORJİNAL - ARDUINO MICRO
1.407,65₺
Vergiler Hariç: 1.173,04₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ARDUINO MICRO
- SKU: ARDUINO MICRO
Ürün Detayları
| Kategori | Radar Modülleri |
| Üretici Firma | OZD-ARDUINO |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | N/A |
| Kılıf / Kasa | Module (37 x 45 x 8 mm) |
| Besleme Voltajı | 5 V |
| Frekans | 10.525 GHz |
| Protokol | N/A |
| Arayüz | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.