ANTENNA RG174 2.4G SMA-J 100 Mhz 109X3mm - L-KLS1-WIFI060103000
129,42₺
Vergiler Hariç: 107,85₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-WIFI060103000
- SKU: L-KLS1-WIFI060103000
Ürün Detayları
| Kategori | RF Antenler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Cinsi | SMA Male |
| Anten Tipi | Whip/Straight |
| Empedans | 50 Ohms |
| Frekans Aralığı | 2.4 to 2.5 GHz |
| Kazanç | 2 dBi |
| VSWR | 1.5 |
| Uygulamalar | WiFi, WLAN |
| Yükseklik | 109 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | N/A |