ANTENNA LTE RIGHT-ANGLE RUBBER SMA - YECT001W1CM
79,16₺
Vergiler Hariç: 65,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: YECT001W1CM
- SKU: YECT001W1CM
Ürün Detayları
| Kategori | RF Antenler |
| Üretici Firma | QUECTEL |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Cinsi | SMA Male |
| Anten Tipi | Right Angle |
| Empedans | N/A |
| Frekans Aralığı | 700 to 960 MHz, 1.71 to 2.69 GHz |
| Kazanç | 3.7 dBi |
| VSWR | N/A |
| Uygulamalar | 4G |
| Yükseklik | 52.6 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.