ANTENNA LTE 4G 2DBI SMA MALE 3000MM - L-KLS1-GSM-07-SMA-MS-RG1
152,96₺
Vergiler Hariç: 127,47₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-GSM-07-SMA-MS-RG1
- SKU: L-KLS1-GSM-07-SMA-MS-RG1
Ürün Detayları
| Kategori | RF Antenler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Cinsi | SMA Male |
| Anten Tipi | Flat Bar |
| Empedans | 50 Ohms |
| Frekans Aralığı | 824 to 960 MHz, 1.7 to 1.99 GHz |
| Kazanç | 2 dBi |
| VSWR | 2.0:1 |
| Uygulamalar | GSM, CDMA, 3G, LTE ANTENNA |
| Yükseklik | 3000 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
| Özellikler | N/A |