ANTENNA GSM SMA 50R 45MM 180C - L-KLS1-GSM-02-MS-45MM
75,34₺
Vergiler Hariç: 62,78₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-GSM-02-MS-45MM
- SKU: L-KLS1-GSM-02-MS-45MM
Ürün Detayları
| Kategori | RF Antenler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Cinsi | SMA Male |
| Anten Tipi | Whip/Straight |
| Empedans | 50 Ohms |
| Frekans Aralığı | 800 MHz to 2.2 GHz |
| Kazanç | 2.15, 3 dBi |
| VSWR | 2.0:1 |
| Uygulamalar | GSM, CDMA, 3G, LTE ANTENNA |
| Yükseklik | 48 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
| Özellikler | N/A |