CABLE FLAT 40PIN 1.27mm 28AWG 7x0.127mm GRAY 1mt - 61FC1-40250A
121,39₺
Vergiler Hariç: 101,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 61FC1-40250A
- SKU: 61FC1-40250A
Ürün Detayları
| Kategori | Flat Ribbon Kablolar |
| Üretici Firma | AMTEK |
| Paket Tipi | ROLL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 61FC1 |
| Kablo Serisi | N/A |
| Pin Sayısı | 40 Pins |
| Pin Aralığı | 1.27 mm |
| İletken boyutu | 7x0.127 mm |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 28 AWG |
| Voltaj Değeri | 300 V |
| Kablo Rengi | Gray |
Etiketler:
CABLE FLAT 40PIN 1.27mm 28AWG 7x0.127mm GRAY 1mt - 61FC1-40250A
, 61FC1-40250A
, Flat Kablolar
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.