BOX HEADER 26PIN(2x13) 2.54mm THT V/T MALE BLACK - 5BH1SDA88-26G05AL-00
11,26₺
Vergiler Hariç: 9,38₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 5BH1SDA88-26G05AL-00
- SKU: 5BH1SDA88-26G05AL-00
Ürün Detayları
| Kategori | Box Headerlar |
| Üretici Firma | AMTEK |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | BH1S |
| Cinsi | Male |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 26 (2x13) Pins |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Profil Yüksekliği | 8.8 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold 10u" |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |