ALÜMİNYUM SOĞUTUCU 981AS75 75mm PİMLİ - ZHS-981ASD75-PIMLI
78,43₺
Vergiler Hariç: 65,36₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ZHS-981ASD75-PIMLI
- SKU: ZHS-981ASD75-PIMLI
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Soğutucular |
| Üretici Firma | ARMA |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | 981AS |
| Materyal | Aluminium |
| Montaj Tipi | Vertical |
| Malzeme Yüzey İşlemi | N/A |
| Bağlantı Yöntemi | Bolt On |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 75 mm |
| Genişlik | 60 mm |
| Yükseklik | 30 mm |
| Uyumlu Kasa/Kılıf Tipi | None |