ALÜMİNYUM SOĞUTUCU 581ASDY 120MM - ZHS-581ASDY120
305,52₺
Vergiler Hariç: 254,60₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ZHS-581ASDY120
- SKU: ZHS-581ASDY120
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Soğutucular |
| Üretici Firma | ARMA |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | 581AS |
| Materyal | Aluminium |
| Montaj Tipi | Vertical |
| Malzeme Yüzey İşlemi | N/A |
| Bağlantı Yöntemi | Bolt On |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 120 mm |
| Genişlik | 113 mm |
| Yükseklik | 32.8 mm |
| Uyumlu Kasa/Kılıf Tipi | None |