LED DISTANCE SPACER YÜKSELTME PARÇASI 10MM - YP-710
2,40₺
Vergiler Hariç: 2,00₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: YP-710
- SKU: YP-710
Ürün Detayları
| Kategori | LED Distansları |
| Üretici Firma | ALTINKAYA |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | YP-710 |
| Distance Tipi | Led Round Spacer |
| Vida Dişli/Dişsiz | Unthreaded |
| Thread Size | None |
| Yükseklik | 10 mm |
| Dış Çap | 7 mm |
| İç Çaplar | 3.5 mm |
| Materyal | Abs (Ul94 V-0) |
| Renk | Natural |