SWITCH SLIDE SP3T 300mA 5VDC SMT - SSSS812201
19,40₺
Vergiler Hariç: 16,17₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SSSS812201
- SKU: SSSS812201
Ürün Detayları
| Kategori | Sürgülü Siviçler |
| Üretici Firma | ALPS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | SSSS8 |
| Montaj Tipi | SMT R/A |
| Devre | SP3T |
| Fonksiyon | On-On-On |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 300 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 5 V |
| Aktüatör Uzunluğu | 1.3 mm |
| Aktüatör Tipi | Standart |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |