MOSFET DIS.32A 100V N-CH TO252(DPAK) TRENCH SMT - AOD482
34,00₺
Vergiler Hariç: 28,33₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: AOD482
- SKU: AOD482
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ALPHA&OMEGA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Teknoloji | Trench |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 32 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 30 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 100 W |
| Trr | 32 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.