IC-7C1024B-12TJN RAM ALLIANCE MEMORY - AS7C1024B-12TJCN
234,42₺
Vergiler Hariç: 195,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: AS7C1024B-12TJCN
- SKU: AS7C1024B-12TJCN
Ürün Detayları
| Kategori | Embedded Hafıza Entegreleri |
| Üretici Firma | ALLIANCE |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOJ32 |
| Bellek Türü | SRAM |
| Bellek Boyutu | 1 Mbit |
| Bellek Düzeni | N/A |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Frekans | N/A |
| Erişim Süresi | 12 ns |
| Arayüz | Parallel |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | 5V 128K X 8 CMOS SRAM |
Etiketler:
IC-7C1024B-12TJN RAM ALLIANCE MEMORY - AS7C1024B-12TJCN
, AS7C1024B-12TJCN
, Hafıza Entegreleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.