ALKALİN PİL LONGLIFE POWER 2xAAA BLISTER 2Lİ - LONGLIFE POWER AAA B2
56,63₺
Vergiler Hariç: 47,19₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LONGLIFE POWER AAA B2
- SKU: LONGLIFE POWER AAA B2
Ürün Detayları
| Kategori | Alkalin Piller |
| Üretici Firma | VARTA |
| Paket Tipi | BLISTER |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Cylindrical |
| Hücre Boyutu | AAA |
| Montaj Tipi | Button |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | N/A |
| Nominal Voltaj | 1.5 V |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 10.5 mm |
| Yükseklik | 44.5 mm |