ADAPTERS DESKTOP MOUNT AC/DC 5-20V 65W USB TYPE C - FSP065-A1BR3
2.932,74₺
Vergiler Hariç: 2.443,95₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FSP065-A1BR3
- SKU: FSP065-A1BR3
Ürün Detayları
| Kategori | Masaüstü Tipi Adaptörler |
| Üretici Firma | FSP |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Giriş Voltajı | 90-264 VAC |
| Çıkış Voltajı | 5/9/12/15/20 VDC |
| Çıkış Akımı | 3/3/3/3/3.25 A |
| Çıkış Gücü | 65 W |
| Giriş Bağlantısı | IEC 320-C6 |
| Çıkış Bağlantısı | USB Type C Male |
| Verimlilik | Level VI |
| Kablo Uzunluğu | 1 m |
| Polarizasyon | N/A |
| Uzunluk | 66 mm |
| Genişlik | 66 mm |
| Yükseklik | 28 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +40 °C |