ACRICH2 4,3W 220V CW 5300-5600K 340~360LM CRI:80 - SMJE-3V04W1P3-Z4B3
386,05₺
Vergiler Hariç: 321,70₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SMJE-3V04W1P3-Z4B3
- SKU: SMJE-3V04W1P3-Z4B3
Ürün Detayları
| Kategori | AC LED Modüller |
| Üretici Firma | SEOUL |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Acrich2 |
| Renk | Cool White |
| Uygulamalar | General |
| Konfigürasyon | Round |
| Güç | 4.6 W |
| Renk Sıcaklığı | 5300-5600 K |
| Işık Akısı | 340-360 lm |
| İletim Voltajı | 220 VAC |
| Renk Geriverim İndeksi | 80 |
| Görüş Açısı | 120 ° |
| Çap | 33 mm |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | 2.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +85 °C |
Etiketler:
ACRICH2 4
, 3W 220V CW 5300-5600K 340~360LM CRI:80 - SMJE-3V04W1P3-Z4B3
, SMJE-3V04W1P3-Z4B3
, COB LEDler ve LED Modüller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.