AC/DC CONV 90W 85-264VAC 12VDC 7.5A - RACM90-12SK/OF
2.665,49₺
Vergiler Hariç: 2.221,24₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RACM90-12SK/OF
- SKU: RACM90-12SK/OF
Urun Detaylari
| Kategori | AC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis Mount |
| Kılıf / Kasa | Open Frame |
| Giriş Voltajı | 85-264 VAC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 12 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Voltajı 4 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 7.5 A |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Çıkış Akımı 4 | None |
| Güç | 90 W |
| İzolasyon | 4 kV |
| Verimlilik | 87 % |
| Uzunluk | 101.6 mm |
| Genişlik | 50.8 mm |
| Yükseklik | 32 mm |