AC/DC CONV 6W 80-264VAC 12VDC 500mA - RAC06-12SC
1.846,74₺
Vergiler Hariç: 1.538,95₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RAC06-12SC
- SKU: RAC06-12SC
Ürün Detayları
| Kategori | AC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Standard |
| Giriş Voltajı | 80-264 VAC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 12 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Voltajı 4 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 500 mA |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Çıkış Akımı 4 | None |
| Güç | 6 W |
| İzolasyon | 3 kV |
| Verimlilik | 78 % |
| Uzunluk | 53.5 mm |
| Genişlik | 27.8 mm |
| Yükseklik | 16.6 mm |