AC/DC CONV 5W 85-264VAC 12VDC 416mA 1"x1" - RAC05-12SK
1.013,79₺
Vergiler Hariç: 844,83₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RAC05-12SK
- SKU: RAC05-12SK
Ürün Detayları
| Kategori | AC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | 1 "x1 " |
| Giriş Voltajı | 85-264 VAC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 12 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Voltajı 4 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 416 mA |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Çıkış Akımı 4 | None |
| Güç | 5 W |
| İzolasyon | 4 kV |
| Verimlilik | 81 % |
| Uzunluk | 25.4 mm |
| Genişlik | 25.4 mm |
| Yükseklik | 16.5 mm |