AC/DC CONV 3W 80-264VAC 3.3VDC 900mA - RAC03-3.3SC
1.226,32₺
Vergiler Hariç: 1.021,94₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RAC03-3.3SC
- SKU: RAC03-3.3SC
Ürün Detayları
| Kategori | AC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Standard |
| Giriş Voltajı | 80-264 VAC |
| Güç | 3 W |
| Uzunluk | 37.8 mm |
| Genişlik | 23.9 mm |
| Yükseklik | 16.2 mm |