AC/DC CONV 30W 90-264VAC 12VDC 2.5A - RAC30-12SA-E
5.270,46₺
Vergiler Hariç: 4.392,05₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RAC30-12SA-E
- SKU: RAC30-12SA-E
Ürün Detayları
| Kategori | AC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Standard |
| Giriş Voltajı | 90-264 VAC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 12 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Voltajı 4 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 2.5 A |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Çıkış Akımı 4 | None |
| Güç | 30 W |
| İzolasyon | 3 kV |
| Verimlilik | 82 % |
| Uzunluk | 89 mm |
| Genişlik | 63.5 mm |
| Yükseklik | 25.3 mm |