AC/DC CONV 24W 85-264VAC 12VDC 2A - BP5729
1.244,75₺
Vergiler Hariç: 1.037,29₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BP5729
- SKU: BP5729
Ürün Detayları
| Kategori | AC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | ROHM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Giriş Voltajı | 85-264 VAC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 12 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Voltajı 4 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 2 A |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Çıkış Akımı 4 | None |
| Güç | 24 W |
| İzolasyon | N/A |
| Verimlilik | 90 % |
| Uzunluk | 37.4 mm |
| Genişlik | 9.3 mm |
| Yükseklik | 24.3 mm |