AC/DC CONV 20W 85-264VAC +/-15VDC 670mA
1.247,75₺
Vergiler Hariç: 1.039,79₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RAC20-15DK
- SKU: RAC20-15DK
Urun Detaylari
| Kategori | AC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Standard |
| Giriş Voltajı | 90-264 VAC |
| Çıkış Sayısı | 2 |
| Çıkış Voltajı 1 | 15 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | -15 VDC |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Voltajı 4 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 677 mA |
| Çıkış Akımı 2 | -677 mA |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Çıkış Akımı 4 | None |
| Güç | 20 W |
| İzolasyon | 3 kV |
| Verimlilik | 82 % |
| Uzunluk | 70 mm |
| Genişlik | 48 mm |
| Yükseklik | 22.3 mm |