RASPBERRY Pi 3 GÜÇ ADAPTÖRÜ 5V 2.5A ORJİNAL
797,50₺
Vergiler Hariç: 664,58₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RASPBERRY PI 3 ADAPTÖR
- SKU: RASPBERRY PI 3 ADAPTÖR
Urun Detaylari
| Kategori | Duvar Tipi Adaptörler |
| Üretici Firma | RASPBERRY |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Giriş Voltajı | 100-240 VAC |
| Çıkış Voltajı | 5 VDC |
| Çıkış Akımı | 2.5 A |
| Çıkış Gücü | 13 W |
| Giriş Bağlantısı | Fixed Blade-Europe Type |
| Çıkış Bağlantısı | Micro USB Type B Male |
| Verimlilik | N/A |
| Kablo Uzunluğu | 1.5 m |
| Polarizasyon | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.