12V 18 AH COMBATT AKÜ
0,00₺
Vergiler Hariç: 0,00₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CBL12-18
- SKU: CBL12-18
Urun Detaylari
| Kategori | AGM Kuru Aküler |
| Üretici Firma | TESCOM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| Nominal Kapasite | 18 Ah |
| Uzunluk | 181 mm |
| Genişlik | 77 mm |
| Yükseklik | 167 mm |
| Ağırlık (Yaklaşık) | 5 Kg |
| Designed Life Time @ 20 °C | N/A |
| Uygun Sistemler | UPS,EPS, Emergency Power, Communication, Security System |
| Sertifikasyon | N/A |