1120165000 PROFIBUS REMOTE MODULE DTM DRIVER - SST-PB3-REM
121.618,90₺
Vergiler Hariç: 101.349,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SST-PB3-REM
- SKU: SST-PB3-REM
Ürün Detayları
| Kategori | Siviçler ve Konvertörler |
| Üretici Firma | MOLEX |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Siviç Tipi | Unmanaged |
| Özellikler | Remote Backplane Communication Module |
| Montaj Tipi | DIN-Rail |
| Uzunluk | 180 mm |
| Genişlik | 70 mm |
| Yükseklik | 160 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +65 °C |
Etiketler:
1120165000 PROFIBUS REMOTE MODULE DTM DRIVER - SST-PB3-REM
, SST-PB3-REM
, Endüstriyel Siviçler ve Konvertörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.