VARISTOR DISC 7MM 47V 250A 30VAC 38VDC THT
3,93₺
Vergiler Hariç: 3,28₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TVR07470KSARY
- SKU: TVR07470KSARY
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Varistörler |
| Üretici Firma | THINKING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | TVR |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Montaj Tipi | THT |
| Gövde Boyutu | 7 mm |
| Pin Aralığı | 5 mm |
| Varistör Voltajı(Min) | 42 V |
| Varistör Voltajı(Typ) | 47 V |
| Varistör Voltajı(Maks) | 52 V |
| Anma Akımı | 250 A |
| Enerji | N/A |
| Devre Sayısı | 1 |
| Voltaj(AC)(Maks) | 30 VAC |
| Voltaj(DC)(Maks) | 38 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |