TRIMPOT CERMET MULTI TURN VER.ADJ 10K 0.25W
12,75₺
Vergiler Hariç: 10,62₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RKT-3266W-103-R
- SKU: RKT-3266W-103-R
Ürün Detayları
| Kategori | Trimpot Potansiyometreler |
| Üretici Firma | KINGTRONICS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Direnç Değeri | 10 k Ohms |
| Tolerans | ±10 % |
| Güç | 250 mW |
| Dönüş Sayısı | Multi Turn |
| Ayarlama Tipi | Top Adjustment |
| Düğme | Without Knob |
| Direnç Malzemesi | Cermet |
| Sıcaklık Katsayısı | ±200 PPM/°C |
| Bağlantı Stili | Pc Pin |
| Seriler | 3266 |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 6.7 mm |
| Genişlik | 4.7 mm |
| Yükseklik | 7.3 mm |