TRANSISTOR DIS.1A 80V NPN SOT223 MED.POWER SMT - BCP5616TA
4,49₺
Vergiler Hariç: 3,74₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: BCP5616TA
- SKU: BCP5616TA
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Transistörler |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT223 |
| Transistör Tipi | Medium Power |
| Kanal | NPN |
| Akım | 1 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 25 °C |
| Voltaj (Collector-Emitter) | 80 V |
| Güç Tüketimi | 2 W |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 150 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |