THERMISTOR PTC 0603 470R 135±5C THINKING - TPM1S471P135RT
8,39₺
Vergiler Hariç: 6,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TPM1S471P135RT
- SKU: TPM1S471P135RT
Ürün Detayları
| Kategori | PTC Termistörler |
| Üretici Firma | THINKING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Temperature Sensing |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Bağlantı Stili | None |
| Pin Aralığı | None |
| Akım | N/A |
| Direnç (25°C) | 470 Ohms |
| Tolerans | ±50 % |
| Sıcaklık Algılama | 135 °C/150 °C |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C~+160 °C |
| Uygulamalar | N/A |
Etiketler:
THERMISTOR PTC 0603 470R 135±5C THINKING - TPM1S471P135RT
, TPM1S471P135RT
, Termistörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.