THERMISTOR NTC 10K 2.5MM BULK SEMITEC - 103AP-2
28,08₺
Vergiler Hariç: 23,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 103AP-2
- SKU: 103AP-2
Ürün Detayları
| Kategori | NTC Termistörler |
| Üretici Firma | SEMITEC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Temperature Measurement |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Wire |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Bağlantı Stili | Radial |
| Akım | N/A |
| Direnç (25°C) | 10 k Ohms |
| Tolerans | ±0.5 % |
| B25/50 Değeri | N/A |
| B25/85 Değeri | 3435 K |
| B25/100 Değeri | N/A |
| B0/50 Değeri | N/A |
| B Değer Toleransı | ±0.5 |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 14 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -60°C~+150 °C |