THERMISTOR NTC 0603 100K 5% SMD - NCP18WF104J03RB
3,70₺
Vergiler Hariç: 3,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NCP18WF104J03RB
- SKU: NCP18WF104J03RB
Ürün Detayları
| Kategori | NTC Termistörler |
| Üretici Firma | MURATA |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Temperature Compansation |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Pin Aralığı | N/A |
| Bağlantı Stili | N/A |
| Akım | N/A |
| Direnç (25°C) | 100 k Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| B25/50 Değeri | 4250 K |
| B25/85 Değeri | 4311 K |
| B25/100 Değeri | 4334 K |
| B0/50 Değeri | N/A |
| B Değer Toleransı | ±2 |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.95 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+125 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.