Yeni
IC MCU BIT ARM M0 64KB 80MHZ LQFP48
69,05₺
Vergiler Hariç: 57,55₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MSPM0G1106TPTR
- SKU: MSPM0G1106TPTR
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Mikroişlemciler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP48 |
| Bellek Türü | FLASH |
| Program Bellek Boyutu | 64 kB |
| RAM Boyutu | 32 kB |
| EEPROM Boyutu | None |
| Besleme Voltajı | 1.62 to 3.6 V |
| Bit Sayısı | 32 Bit |
| Frekans | 80 MHz |
| Hız | N/A |
| I/O Sayısı | 44 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | Mixed-Signal Microcontrollers |