TERM.PWR SCREW 90C 8P M4 PCB - 7461063
145,27₺
Vergiler Hariç: 121,06₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 7461063
- SKU: 7461063
Ürün Detayları
| Kategori | Vida Tipi Konnektörler |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Redcube WP-RATR |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Pin Sayısı | 8 Pins |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Vida Ölçüsü | M4 |
| Genişlik | 9 mm |
| Uzunluk | 17.5 mm |
| Tel Kalınlığı (AWG) | N/A |
| Kontak Malzemesi | Brass |
| Renk | Gray |