TEOS+ 3KVA (6X 7AH) 1F/1F ON LINE 4/8DK - TEOS+103 3KVA(900040342)
17.666,01₺
Vergiler Hariç: 14.721,68₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TEOS+103 3KVA(900040342)
- SKU: TEOS+103 3KVA(900040342)
Ürün Detayları
| Kategori | On-Line UPS |
| Üretici Firma | TESCOM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Uygulamalar | General |
| Çıkış Voltajı | 208/220/230/240 VAC |
| Giriş Voltajı | 220 VAC |
| Uzunluk | 291 mm |
| Genişlik | 418 mm |
| Yükseklik | 335 mm |
Etiketler:
TEOS+ 3KVA (6X 7AH) 1F/1F ON LINE 4/8DK - TEOS+103 3KVA(900040342)
, TEOS+103 3KVA(900040342)
, UPS - Kesintisiz Güç Kaynakları
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.