SWITCH MICRO 16A 125VAC SPDT Chassis Mount - V15T16-CZ100A03
413,59₺
Vergiler Hariç: 344,65₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: V15T16-CZ100A03
- SKU: V15T16-CZ100A03
Ürün Detayları
| Kategori | Mikro Siviçler |
| Üretici Firma | HONEYWELL |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | V15 |
| Montaj Tipi | Chassis Mount |
| Devre | SPDT |
| Akım Değeri (AC) | 16 A |
| Akım Değeri (DC) | None |
| Voltaj Değeri (AC) | 250 V |
| Voltaj Değeri (DC) | None |
| Bağlantı Stili | Quick Connect 6.3 mm |
| Çalıştırma Kuvveti | 30 gF |
| Aktüatör Tipi | Straight Lever |
Etiketler:
SWITCH MICRO 16A 125VAC SPDT Chassis Mount - V15T16-CZ100A03
, V15T16-CZ100A03
, Siviçler ve Anahtarlar
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.