SWITCH MICRO 11A/500mA 125V/125VAC/DC SPDT - V7-7B10D8-274
632,42₺
Vergiler Hariç: 527,02₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: V7-7B10D8-274
- SKU: V7-7B10D8-274
Ürün Detayları
| Kategori | Mikro Siviçler |
| Üretici Firma | HONEYWELL |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | V7 |
| Montaj Tipi | Chassis Mount |
| Devre | SPDT |
| Akım Değeri (AC) | 11 A |
| Akım Değeri (DC) | 500 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | 125 V |
| Voltaj Değeri (DC) | 125 V |
| Bağlantı Stili | Quick Connect 4.7 mm |
| Çalıştırma Kuvveti | 141 gF |
| Aktüatör Tipi | Simulated Roller Lever |
Etiketler:
SWITCH MICRO 11A/500mA 125V/125VAC/DC SPDT - V7-7B10D8-274
, V7-7B10D8-274
, Siviçler ve Anahtarlar
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.